KONST / Litografier / Färglitografi 12634427
nr 1263 4427
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/200. Motivet: 50x69 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:21:51
25/6 14:43:25